O biurze rachunkowym Edyty Cyburt

O mnie

Edyta Cyburt – poznaj lepiej moje Biuro

Wybranie właściwych usług kadrowo-księgowych to przede wszystkim gwarancja profesjonalnego wsparcia. Jest to szczególnie istotne, gdyż spokój o własne finanse i podatki odwdzięczy się nam czasem i możliwą koncentracją, na nadzorowaniu zleceń prowadzonej firmy.

Taką swobodę zapewnić sobie można tylko poprzez rzetelne i kompleksowe prowadzenie usług księgowych, które ograniczają do niezbędnego minimum kontakty z Urzędami Skarbowymi czy ZUSem. Dlatego też, wybór powinien paść przede wszystkim na ogromne doświadczenie, które poparte jest wieloletnimi działaniami i licencjami. Ponadto, ważna jest skrupulatność, terminowość i pełne wsparcie.

Decydując się na współpracę, zagwarantować mogę wszystkie powyższe wartości, okraszając je pełnym zaangażowaniem oraz kompleksowością usług, bez dodatkowych i ukrytych opłat.

CERTYFIKATY I DYPLOMY
Zdobyte w drodze samorozwoju i chęci stałego doskonalenia świadczonych przeze mnie usług.
DOŚWIADCZENIE
Piętnastoletnie doświadczenie, zdobyte podczas współpracy zarówno z firmami z segmentu MŚP, jak i przy obsłudze międzynarodowych spółek.
LICZNE REKOMENDACJE
Wynikające z owocnej i cennej współpracy z Klientami o zróżnicowanym profilu działalności.
UKIERUNKOWANA SPECJALNOŚĆ
Zdobyta specjalność Rachunkowość i Audyting, na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Swoją wiedzę nabyłam zarówno na Wyższej Szkole Bankowej, na kierunku Finanse i Rachunkowość, jak i w długoletniej pracy w branży. Nie istnieją dla mnie drogi bez wyjścia. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, a odkrywanie nowych informacji i rozwiązań cenię sobie wyjątkowo mocno. Posiadam cenne doświadczenie, które dało mi pełen przekrój potrzeb klientów, problemów z którymi się zmagają i codziennych trudności, pojawiających się podczas prowadzenia przedsiębiorstwa. Dotychczas podejmowałam się zleceń z branży usług informatycznych, prawnych, kosmetycznych, handlowych, medycznych i sportowych, jednocześnie każdego klienta traktując indywidualnie.

Skorzystaj z 15 lat doświadczenia

Dołącz do grona moich zadowolonych Klientów.

Zapytaj o ofertę: +48 794 974 575